Reference


Můj táta se rozhodl, že nabídne k prodeji svoji nevyužívanou garáž v lokalitě Bystřice pod Hostýnem. Jelikož jsem měl z minulosti velmi dobré zkušenosti s Ing. Martinem Havránkem, tak volba jednoznačně padla na tuto jeho realitní kancelář. Opět jsem byl mile překvapen jeho profesionálním přístupem, solidností při jednání, nabídnutou pomocí a především rychlostí prodeje nemovitosti za námi požadovanou cenu. Mohu jen doporučit.

Ryška Roman, Bystřice Pod Hostýnem

Hledal jsem v Hostýnských vrších pro svou rodinu vhodnou chatu pro naši rekreaci a případný pronájem. Kontaktoval jsem pro to Martina Havránka, který mi doporučil chatu v Rajnochovicích. O vše se pak postaral a koupě proběhla hladce. Mohu doporučit.

Pavel Urban, Zlín

Se servisem pana Ing. Martina Havránka při koupi našeho nového investičního bytu maximálně spokojeni. Vše nám na začátku podrobně vysvětlil, celou dobu hlídal všechny termíny, smlouvy a finanční toky, takže jsme se cítili naprosto bezpečně. Pokud jsme něčemu nerozuměli, vše během celého procesu v klidu vysvětlil. Postaral se kompletně o všechny náležitosti při koupi a my s tím neměli vůbec žádné starosti. Chceme mu touto cestou moc poděkovat za jeho velmi profesionální přístup a zároveň také za lidské a příjemné jednání.

Hasmandovi, Valašské Meziříčí

Martinovy zkušenosti v realitní branži jsme využili hned 2x, nejprve když jsme prodávali náš byt, kdy jsme jej díky němu v nelehké době realitní krize prodali za maximálně možnou cenu a pak také při nákupu nemovitosti s mnoha vlastníky, kde nám Martin poskytnul nadstandardní podporu při hledání ztracených zahraničních spolumajitelů. Díky jeho pečlivému přístupu jsme se vyhnuli možným komplikacím v budoucnu.

Ing. Pavel Štajnrt, Chvalčov

Děkujeme pánu makléři Havránkovi za profesionální a lidský přístup při prodeji nemovitosti v obci Rajnochovice za námi požadovanou cenu. V průběhu prodeje nastaly související nepříjemnosti, které kladně a rychle vyřídil. Vřele ho doporučujeme.

Čubovi, Ostrava

Po špatných zkušenostech, které má naše rodina s realitní kanceláří, jsme hledali důvěryhodného a aktivního realitního makléře s profesionálním přístupem, který nám může pomoci prodat byt v jednom městě a koupit dům v městě jiném. Martin Havránek nás celým procesem provedl bez zbytečných stresů. Díky jeho pečlivosti jsme si byli jistí, že nic nezanedbá. Jeho přístup byl lidský a velmi osobní. Jako profesionála s bohatými zkušenostmi jsme ho doporučili dalším příbuzným, kteří byli s jeho službami také spokojeni.

Mgr. Jiří Hanák, Slavkov pod Hostýnem

Před časem jsme kupovali byt v Bystřici p.H. Koupi nám zprostředkoval Martin Havránek včetně veškerého servisu - smlouvy, úschova financí, právní servis, převody elektřiny a plynu na výhodnějšího dodavatele ap. Při prodeji bytu v Mladé Boleslavi nám p. Havránek doporučil spolehlivou RK v místě bydliště a byl nápomocen s vypracováním smluv. Totéž nám zajišťoval při prodeji bytu matky v Novém Jičíně. S prací a přístupem p. Martina Havránka jsme byli velmi spokojeni.

Hanákovi, Mladá Boleslav

Pana Ing. Martina Havránka můžeme jen doporučit, při jednáních o prodeji nemovitostí v našem vlastnictví (chata a rodinný dům) vystupoval profesionálně a korektně. Vždy nás předem informoval o plánovaných prohlídkách a poté podal informace, jak probíhala komunikace se zájemci. Pana Havránka můžeme doporučit, poskytuje kvalitní služby za odpovídající provize.

Pánkovi, Bystřice pod Hostýnem

Služeb Ing. Martina Havránka jsem se rozhodla využít při prodeji rodinné vily v Bystřici pod Hostýnem, na základě referencí známých a také vzhledem k tomu, že vím, že je velmi dobře obeznámen s regionem, kde působí již dlouho. Narazila jsem na profesionální jednání s respektem k individuálním požadavkům a nadstandardním přístupem. Celá transakce proběhla rychle a vzhledem k tomu, že se jednalo o atypickou nemovitost bez problémů. Realitní kancelář pana Ing. Havránka mohu doporučit.

MUDr. Zuzana Heinzová, Olomouc