O MNĚ


 

BYDLÍM TU S VÁMI

Jako rodilý ,,Bystřičák" k tomuto regionu mám hluboký vztah, pohybuji se v něm prakticky už od dětství, ať už se to týká okolních měst, tak i blízkých Hostýnských vrchů. I nyní v Bystřici pod Hostýnem žiji se svou manželkou a třemi dětmi v moderním domě s velkou zahradou. Sám si rád zahraji tenis, fotbálek či florbal. Můj život zásadním a pozitivním způsobem ovlivnilo poselství, které je obsaženo v Knize knih - Bibli. Zároveň spoluorganizuji kurzy pro veřejnost, které pomáhají účastníkům zlepšovat své vztahy v oblasti manželství či výchově dětí.


56350801_2284426768284431_4144375344486416384_n 

MÁM DLOUHOLETOU ZKUŠENOST

K realitám jsem se dostal již jako student Vysokého učení technického v Brně v rámci generačního předávání živnosti v rodině. Od r. 1999 jsem zajišťoval provoz Realitní kanceláře HEUREKA, nejprve jako samostatný makléř, následně pak jako manažer pěti poboček. RK HEUREKA se stala osvědčenou realitní značkou a nepřetržitě poskytuje své realitní služby již 30 let. Nyní jsem se rozhodl využít své dlouholeté zkušenosti ve prospěch naplňování potřeb jednotlivých klientů.


foto4b

 

PRACUJI NA SOBĚ

Vím, že ty nejlepší služby Vám poskytnu jedině tak, že na sobě budu neustále pracovat. Jako jediný makléř v této oblasti mám vystudovanou vysokou školu stavební na Vysokém učení technickém v Brně. O několik let později jsem také v Brně na Ústavu soudního inženýrství vystudoval obor Odhady cen nemovitostí a jsem držitelem certifikátu na Oceňování nemovitostí. V současnosti zdokonaluji své dovednosti v oblasti marketingu, homestagingu a audiovizuální tvorby. 

 PROČ SPOLUPRACOVAT SE MNOU

Rád se setkávám s novými lidmi a navazuji nové spolupráce. Pracuji s lidmi, kterým důvěřuji, a kteří věří mně. Jedině tak Vám mohu přinést více než kdokoli jiný. 

KOHO PODPORUJI

Zapojuji se do dění v oblasti, kde žiji. Záleží mi na lidech kolem mě. 

        stazeny_soubor_1