PRODÁVAJÍCÍ


VAŠI NEMOVITOST PRODÁM EFEKTIVNĚ

Vyslechnu Vaše požadavky a budu Vás pravidelně informovat. 

Prodej nemovitosti je do jisté míry zásadním životním krokem. Většiny lidí se týká jednou či dvakrát za život a nedostává se jim pro tuto činnost potřebná zkušenost. Prodej by měl proběhnout bezpečně, rychle a za požadovaný obnos peněz. Ať už jsou Vaše požadavky na prodej nemovitosti jakékoliv, kvalitní makléř Vám s celou transakcí pomůže tak, že následně jím provedenou realitní službu oceníte. 
S prodejem nemovitosti je spojeno mnoho úkonů, jak právních, technických, tak i obchodních. Zkušený realitní makléř Vám s tímto může pomoci a ušetří Vám čas i peníze. Díky promyšleným úkonům dokáže s nemovitostí pracovat tak, aby navýšil její prodejní cenu a tím si i na sebe vydělal. Zároveň disponuje databází kontaktů, které mohou proces prodeje urychlit. Na způsobu stanovení provize se domluvíme předem. Buď formou procenta z prodejní ceny nemovitosti, (čím vyšší cena prodané nemovitosti, tím větší zisk pro Vás i vyšší odměna pro mě), nebo provizi zaplatí kupující a prodejní cena je stanovena tzv. od spodu (tj. Vámi požadovaná prodejní cena + provize + prostor na slevu). 

foto_11

KROKY NAŠÍ SPOLUPRÁCE

Předem si stanovíme prodejní strategii. Veškeré úkony si odsouhlasíme. 

PRVNÍ KROK

Nejprve se seznámíme. Je pro mě důležitá vzájemná důvěra a to, aby se klient při komunikaci cítil dobře. Při nezávazné konzultaci probereme chronologii obvyklých prodejních kroků, prověřím veškeré právní a technické informace, odborně stanovím cenovou hladinu prodejních cen a předložím nabídku co do rozsahu a ceny realitní služby. Setkáme se v nemovitosti. Po její technické prohlídce si převezmu další případné dokumenty k nemovitosti, jako jsou stavební výkresy či podklady k budoucímu přepisu energií. Upřesním tržní cenu. Ještě jednou si probereme a odsouhlasíme prodejní strategii a podepíšeme smlouvu o realitní službě.

 

DRUHÝ KROK 

Po vzájemné domluvě připravíme nemovitost na prodej tzv. Homestaging - vyklizení, úklid a stylizování, případně posekání zahrady apod. Tyto úkony zajistí atraktivitu Vaší nemovitosti, která pak roste na ceně. Je to nezbytná příprava na fotografování, točení videa a zároveň i pro získání prvního pozitivního dojmu u příchozích zájemců o koupi. V této fázi spouštím efektivní marketing s cílem zasáhnout co největší počet zájemců. Inzeruji na 70 serverech, využívám sociální sítě, lokální propagaci v podobě prodejních plachet, ale i místní tisk či rozsáhlou databázi poptávajících. Následně pak provádím prohlídky nemovitostí, informuji zájemce o všech souvislostech, datech a obhajuji námi dohodnutou cenu nemovitosti. 

TŘETÍ KROK

S Vámi odsouhlaseným kupujícím provedu závaznou rezervaci. Asistuji mu při vyřizování úvěru na koupi. Osvědčenému právníkovi zadám zpracování návrhu Kupní smlouvy a po jejím odsouhlasení všemi zúčastněnými stranami dojde k jejímu podpisu. Po zaplacení kupní ceny na úschovní účet podám kupní smlouvy na katastr. Po přepisu vlastnictví na katastru, kontroluji vyplacení kupní ceny a zajišťuji předání nemovitosti. Následně dokončujeme související administrativu, jako jsou přepisy energií či daňové přiznání k dani z nabytí. V dobrém se loučíme a Vy si pro sebe rekapitulujete, že jste zvolili tu nejlepší cestu. Se svým makléřem jste prodali svou nemovitost bezpečně, rychle a za požadovanou cenu.

 

PROČ PŘI PRODEJI SPOLUPRACOVAT SE MNOU 

REFERENCE

Dlouholetá zkušenost jde za mnou znát v podobě mnoha spokojených klientů. 

Mgr. Jiří Hanák, Slavkov pod Hostýnem 

Po špatných zkušenostech, které má naše rodina s realitní kanceláří, jsme hledali důvěryhodného a aktivního realitního makléře s profesionálním přístupem, který nám může pomoci prodat byt v jednom městě a koupit dům v městě jiném. Martin Havránek nás celým procesem provedl bez zbytečných stresů. Díky jeho pečlivosti jsme si byli jistí, že nic nezanedbá. Jeho přístup byl lidský a velmi osobní. Jako profesionála s bohatými zkušenostmi jsme ho doporučili dalším příbuzným, kteří byli s jeho službami také spokojeni. 

 

Čubovi, Ostrava

Děkujeme pánu makléři Havránkovi za profesionální a lidský přístup při prodeji nemovitosti v obci Rajnochovice za námi požadovanou cenu. V průběhu prodeje nastaly související nepříjemnosti, které kladně a rychle vyřídil. Vřele ho doporučujeme. 

Ing. Pavel Štajnrt, Chvalčov

Martinovy zkušenosti v realitní branži jsme využili hned 2x, nejprve když jsme prodávali náš byt, kdy jsme jej díky němu v nelehké době realitní krize prodali za maximálně možnou cenu a pak také při nákupu nemovitosti s mnoha vlastníky, kde nám Martin poskytnul nadstandardní podporu při hledání ztracených zahraničních spolumajitelů. Díky jeho pečlivému přístupu jsme se vyhnuli možným komplikacím v budoucnu. 

VÝBĚR PRODANÝCH NEMOVITOSTÍ