PENÍZE DŘÍVE NEŽ PRODÁTE


 

PENÍZE DŘÍVE NEŽ PRODÁTE

Rychle Vám zajistím výkup, přímý prodej či zálohu na kupní cenu nemovitosti.  

Potřebujete jednat rychle a mít k sobě někoho kdo Vám pomůže?

Ať už je Vaše situace jakákoliv, rád Vás vyslechnu a v celé věci budu naprosto diskrétní. Budu se pro Vás snažit najít ideální variantu v současném stavu. Pomůžeme Vám i v případě, že je Vaše nemovitost zatížena dluhem či exekucí. Máme několik variant, jak Vám v takové situaci můžeme pomoci. Jedná se buď o zálohu na kupní cenu, ponechání dalšího bydlení v nemovitosti formou nájmu, okamžitý výkup nemovitosti, či přímý prodej investorovi. Každá varianta má své pro i proti a záleží především na Vás.

Nenechte se natlačit do kouta a celou situaci řešte s klidnou hlavou, nabízíme pomoc i při komunikaci s příslušnými úřady či zainteresovanými osobami.

 

KROKY NAŠÍ SPOLUPRÁCE

Vše zařídím v rychlosti, diskrétnosti a dle Vaší situace a představ.  

 

ZŮSTÁVÁM V NEMOVITOSTI BYDLET

Tato varianta je určena pro ty, kteří potřebují vyřešit své finanční potíže, ale zároveň by chtěli ve své nemovitosti zůstat bydlet. Nemovitost bude po dobu 5 let převedena na investora, který za Vás uhradí potřebné závazky, případně Vám vyplatí potřebnou hotovost, následně Vás v nemovitosti nechá dále bydlet za adekvátní nájem. Po uplynutí této doby a uklidnění Vaší situace je možné provézt na klienta zpětný převod vlastnictví.

           

 ZÁLOHA NA KUPNÍ CENU - CHCI PRODAT A ZA ČAS SE STĚHOVAT

Záloha na kupní cenu je určena pro vlastníky nemovitosti, kteří chtějí ihned disponovat částí  kupní ceny za nemovitost. Jedná se o klienty, kteří potřebuji část peněz mít rychle, na zbytek kupní ceny si počkají. V takovém případě peníze poskytnu v dohodnuté výši hned po podepsání smlouvy. Vhodné i pro ty, pokud je jejich nemovitost zatížena exekucí, zástavními právy čí jiným problémem. Následně probíhá řádný prodej nemovitosti.

OKAMŽITÝ VÝKUP NEMOVITOSTI - CHCI PRODAT A HNED SE STĚHOVAT

V případě že potřebujete hned peníze nebo máte zájem nemovitost hned prodat, tak i toto jsme schopni pro Vás vyřešit. Setkáme se na osobní schůzce, domluvíme se na prohlídce nemovitosti, kde Vám sdělím cenovou nabídku odkoupení. Dostanete čas si vše promyslet a zvážit Vaši situaci, pokud čas nemáte, tak budeme jednat rychle. Máme mnohaleté zkušenosti a pomohli jsme již i jiným lidem v obdobné situaci. Důležitá je pro mě otevřená komunikace s Vámi, abych pochopil Vaše požadavky a mohl najít to nejoptimálnější řešení. 

PROČ SPOLUPRACOVAT SE MNOU

 NEBOJTE SE VYŘEŠIT SE MNOU I TYTO ZÁLEŽITOSTI