ODHADY CEN A DOPLŇKOVÉ SLUŽBY


Ocenění nemovitostí, zpracování znaleckého posudku, online odhad ceny

Jsem držitelem certifikátu Oceňování nemovitostí, mám za sebou vysokoškolské vzdělání technického směru - stavební fakultu a ústav soudního inženýrství. Vyhotovuji přesný a odborně zpracovaný odhad tržní ceny či znalecký posudek nemovitosti kdekoli v České republice ať už se jedná o byt, rodinný dům, pozemek, bytový dům, chatu, garáž nebo kanceláře.  Tato služba se Vám bude hodit při vyřizování dědictví, vypořádání podílového spoluvlastnictví či společného jmění manželů, při jednání s úřady, soudy, exekuce, bankami, pro daň z nabytí nemovitosti a v dalších možných případech.

U jednotlivých účelů se stanovené ceny nemovitostí mohou ceny lišit. Odlišná cena může být u prodeje nemovitosti a jiná u dědického řízení. Je tedy potřeba znát danou oblast, jednoduchá matematika zde nestačí. Významným faktorem bude lokalita, společenská vybavenost, stáří nemovitosti, její stav, dispozice a další. Pokud zvažujete profesionální odhad nemovitosti, zanechte mi nejdříve kontakt na Vás a já Vás budu kontaktovat. Hrubý odhad zvládneme i na dálku z pohodlí domova. Ověřte si tak cenu nemovitosti.

CHCETE ZNÁT REÁLNOU CENU NEMOVITOSTI?
 

Určit cenu nemovitosti si můžete i sami srovnáním nabídek na realitních serverech či výpočtem průměrné ceny za metr čtvereční. Jednat se však bude o velmi hrubý odhad ceny. Doporučuji využít mé služby, jelikož znám realitní trh a dlouhodobě jej analyzuji. Mám za sebou přes 840 odhadu nemovitostí pro nejrůznější účely. Správné určení ceny pak významně podpoří rychlost prodeje a zájem o danou nemovitost. V případě nákupu budete mít jistotu, že se nemovitost za danou cenu vyplatí.

Budete chtít přesný odhad ceny nemovitosti, můžeme se setkat přímo na místě.  Přibližně to zabere 30 minut mé práce. Budou mě zajímat tyto informace: dispozice domu, staří, technický stav, inženýrské sítě, stav střechy, podlah, oken a další. Do tří dnů jsem schopen Vám odborně zpracovaný odhad zaslat na Váš email.

Kompletní servis s převodem nemovitosti

Vhodné pro jakoukoli realitní transakci.