KUPUJÍCÍ


 PRŮVODCE NÁKUPEM NEMOVITOSTÍ

Pro ty co hledají nemovitost pro vlastní bydlení nebo jako investici.

Ať už hledáte nemovitost, která vám poslouží k vlastnímu bydlení, podnikání nebo jako výnosná investice, budu stát na Vaší straně. Pomůžu Vám vyhledat tu správnou nemovitost, tu která bude vyhovovat Vám, jak cenou, tak polohou a svým fyzickým stavem, vše právně bezpečně. I při nákupu nemovitosti je možné mít na své straně experta, konzultuji veškeré potřebné informace jako je technický stav, právní stav, upozorňuji i na další související rizika. Zastupuji Vás i při nákupu nemovitosti, která se vám líbí a nachází se v dražbě, exekuci či insolvenci. Cenu za realitní pomoc při nákupu nemovitosti si s klientem stanovíme vždy individuálně, obvykle se jedná o paušální poplatek s motivační složkou, dle nákupní ceny nemovitosti a rozsahu služeb.

KROKY NAŠÍ SPOLUPRÁCE 

Ať už chcete nemovitost k bydlení, podnikání nebo investici, pomůžu Vám tu správnou najít.

První krok

Nejdříve se seznámíme. Chci, abyste mi v celém průběhu nákupu nemovitosti věřili a mohli jsme spolu otevřeně a bez obav komunikovat. Při nezávazném setkání mi sdělíte Vaše požadavky a představy. Následně pak probereme chronologii jednotlivých kroků směřující k výhodnému nákupu. Při nákupu nemovitosti si tak budete moci být jistí, že po technické i právní stránce jste v bezpečí. Při hledání Vám budeme pomoci nabídkou nemovitosti z našeho portfolia, nemovitosti od spolupracujících realitních makléřů nebo využiji širokou databázi kontaktů na prodávající ze soukromé inzerce či dražebníků.

Druhý krok

Ve druhém kroku si společně projdeme prezentace aktuálně nabízených nemovitostí. K určitým nemovitostem se dostáváme dříve, než jsou zveřejněny na internetových stránkách. Dostanete dostatek času si vše promyslet a nikdo na Vás nebude tlačit. Všechny Vaše dotazy zodpovím a budu se snažit Vám předat maximum informací. Pokud Vás některá z nemovitostí osloví, sjednám osobní prohlídku. Prověřím právní i technický stav nemovitosti či jiné skryté závady. Následně Vám budu nápomocen s vyjednáváním o ceně a podmínkách koupě.

Třetí krok

Jakmile si konkrétní nemovitost vyberete, zajistím její zarezervování a rozběhnu všechny potřebné aktivity vedoucí k její koupi. Partnerskou právní kanceláří nechám vypracovat veškeré potřebné dokumenty, advokát zajistí i úschovu kupní ceny až do převodu na katastru nemovitostí. Vypracuji znalecký posudek pro finanční úřad k daňovému přiznání pro účely daně z nabytí nemovitých věcí. V konečné fázi Vám budu nápomocen v případě rekonstrukce či výstavby nového domu. Poradím Vám i ohledně možnosti čerpání dotací jako jsou Nová Zelená Úsporám, Kotlíková dotace, ROP či jiné.

PROČ SPOLUPRACOVAT SE MNOU 

 

REFERENCE

Dlouholetá zkušenost jde za mnou znát v podobě mnoha spokojených klientů.

Pavel Urban, Zlín 

Hledal jsem v Hostýnských vrších pro svou rodinu vhodnou chatu pro naši rekreaci a případný pronájem. Kontaktoval jsem pro to Martina Havránka, který mi doporučil chatu v Rajnochovicích. O vše se pak postaral a koupě proběhla hladce. Mohu doporučit. 

Manželé Hasmandovi, Valašské Meziříčí 

Se servisem pana Ing. Martina Havránka při koupi našeho nového investičního bytu maximálně spokojeni. Vše nám na začátku podrobně vysvětlil, celou dobu hlídal všechny termíny, smlouvy a finanční toky, takže jsme se cítili naprosto bezpečně. Pokud jsme něčemu nerozuměli, vše během celého procesu v klidu vysvětlil. Postaral se kompletně o všechny náležitosti při koupi a my s tím neměli vůbec žádné starosti. Chceme mu touto cestou moc poděkovat za jeho velmi profesionální přístup a zároveň také za lidské a příjemné jednání.

Ryška Roman, Bystřice Pod Hostýnem 

Můj táta se rozhodl, že nabídne k prodeji svoji nevyužívanou garáž v lokalitě Bystřice pod Hostýnem. Jelikož jsem měl z minulosti velmi dobré zkušenosti s Ing. Martinem Havránkem, tak volba jednoznačně padla na tuto jeho realitní kancelář. Opět jsem byl mile překvapen jeho profesionálním přístupem, solidností při jednání, nabídnutou pomocí a především rychlostí prodeje nemovitosti za námi požadovanou cenu. Mohu jen doporučit. 

POMŮŽU VÁM NAJÍT VAŠI BUDOUCÍ NEMOVITOST